Wszystkie wysyłki w cenie 8 zł realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możesz również odebrać swoje zamówienie za darmo w Poznaniu na ulicy Oskierki (TYLKO po poprzednim umówieniu się na odbiór drogą mailową, my napiszemy do Ciebie jak będziemy zbliżać się do realizacji Twojego zamówienia).

W zależności od wielkości paczki wysyłamy przesyłki listem poleconym (gabaryt A) lub większymi paczki. Mniejsze paczki wysyłamy w kartoniku listem poleconym (czas oczekiwania od dnia wysyłki wynosi 1-2 dni). W miarę możliwości staramy się używać kartonów z drugiej ręki.

Zarówno list jak i większe paczi powinny zostać zabrane z Poczty przez Listonosza i dostarczone do Państwa domu. Jeśli listonosz nie zastanie adresata pod wskazanym adresem, powinien zostawić awizo. W przypadku niedoręczenia paczki ani awizo do domu przez listonosza (co nie powinno mieć miejsca, ale niestety się zdarza), prosimy udać się na pocztę w celu odbioru paczki. Paczka na poczcie po nieudanej próbie doręczenia czeka na odbiór przez 2 tygodnie. Jeśli przez ten czas adresat nie odbierze paczki, to wróci ona do nas. 

Wysyłając paczkę odhaczamy w systemie Państwa zamówienie jako wysłane-zrealizowane. Wówczas zostanie wygenerowany do Państwa e-mail z informacją o wysyłce. Stanowi to z naszej strony powiadomienie o wysyłce Państwa zamówienia.

Nasze paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej również za granicę. Wysyłka na terenie Europy kosztuje 20 zł .

W cenie 15 zł mogą Państwa wybrać opcję Kuriera (inPost).

Wysyłamy Państwu numer przesyłki, którą można śledzić wpisując numer zamówienia TUTAJ

Czas oczekiwania na zamówienie bez względu na wybór formy dostarczenia zamówienia wynosi około 2 tygodni.


Jeśli zależy Państwu na jakiejś innej formie wysyłki (np. Kurierem) to zapraszamy do kontaktu: marta@wielorazówka.pl