W związku z pandemią COVID-19, zgodnie z rekomendacjami firm przewozowych, najbardziej polecamy Państwu wybór przesyłki za pośrednictwem Paczkomatu InPost. Obierając paczkę z Paczkomatu InPost nie dotykaj panelu sterującego. Otwórz skrytkę Paczkomatu za pomocą aplikacji InPost z poziomu smartfona (aplikacja do pobrania w sklepach App Store i Google Play).

Oferujemy Państwu różne formy przesyłki:

Paczka w Ruchu: 8 zł

Paczkomat InPost 7/24: 11 zł (czas doręczenia paczki do paczkomat 1-2 dni robocze)

Kurier InPost: 12 zł

Wysyłka międzynarodowa: zmień w koszyku kraj dostawy.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w Poznaniu (ulica Oskierki), ale tylko przed poprzednim umówieniem się. Napiszemy do Ciebie maila, gdy Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru.

Wysyłając paczkę odhaczamy w systemie Państwa zamówienie jako wysłane-zrealizowane. Wówczas zostanie wygenerowany do Państwa e-mail z informacją o wysyłce. Stanowi to z naszej strony powiadomienie o wysyłce Państwa zamówienia.

Bardzo prosimy o podanie poprawnego numeru telefonu oraz adresu e-mail, ponieważ to przez te kanały dostaną Państwo informację o wysyłce i odbiorze zamówienia.

Paczki są wysyłane w przeciągu 2 tygodni. Szybkość wysłania paczki zależy od ilości oczekujących zamówień. Czasami udaje się wysłać paczki na następny dzień, a przy zwiększonym ruchu trwa to dłużej, dlatego podajemy widełki w postaci 2 tygodni. Dziękujemy za zrozumienie :)!

Kilka najważniejszych dla Was informacji dotyczących zwrotów (reszta w regulaminie sklepu :)):

  1. Konsument, który zawarł ze Sprzedawcą umowę na odległość, ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia bez podawania przyczyny
  2. W przypadku zakupu bielizny prosimy o mierzenie zakupionych produktów na swoją bieliznę.
  3. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
  4. Chęć dokonania zwrotu prosimy zgłosić: kontakt@wielorazowka.pl


Jeśli zależy Państwu na jakiejś innej formie wysyłki (np. Kurierem) to zapraszamy do kontaktu: marta@wielorazówka.pl
Powiadom mnie o dostępności! Poinformuję Cię o dostępności tego produktu. Zostaw tutaj swój aktualny adres mailowy.