Cześć! Jesteśmy rodzinną firmą z Poznania. Zaczęliśmy od szycia woreczków z firanek dla naszej Rodziny i Znajomych, a potem już samo poszło! Bardzo wciągnęłyśmy się w tematykę zero-waste i już od 5 lat pracujemy nad naszymi wielorazowymi produktami. 3 lata temu wprowadziliśmy do oferty także bieliznę z bawełny organicznej GOTS, która niespodziewanie stała się naszym bestsellerem.

Prawie wszystkie nasze produkty szyte są w Poznaniu. Wszystkie etapy produkcji (od krojenia materiałów do kontroli jakości) mają miejsce w promieniu 40 km od naszego domu. Wszystkie nasze materiały kupujemy bezpośrednio od producentów co zapewnia nam kontrolę nad tym skąd pochodzą. Wszystkie używane przez nas surowce, oprócz sznurka konopnego, są produkowane w Polsce.

Od 2018 r. stale poszerzamy ofertę dostępnych u nas marek. Stawiamy na polskie manufaktury naturalnych kosmetyków w szklanych, metalowych lub papierowych opakowaniach.

Pisali o nas między innymi Forbes Polska, Wirtualna Polska, a także wystąpiliśmy w kampanii reklamowej Banku Ing.

Kontakt:

Tel: 603 775 685  (w dni robocze 8:00-16:00)

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie o swoje zamówienie, zamówione produkty, chcesz złożyć reklamację lub dokonać zwrotu: kontakt@wielorazowka.pl 

W sprawie współpracy z naszym sklepem oraz w sprawie zamówień hurtowych: marta@wielorazowka.pl 

Obserwuj nas na Instagramie, na TikToku oraz na Facebooku.

Dane firmy:

Wielorazówka Marta Konopko
Oskierki 10, 60-187 Poznań
NIP: 7792501996

Powiadom mnie o dostępności! Poinformujemy Cię o dostępności tego produktu jak tylko pojawi się w magazynie! Zostaw tutaj swój aktualny adres mailowy.