Cześć! Witaj na naszej Wielorazówce :). Jesteśmy Mamą i Córką, które razem zdecydowały się zacząć szyć woreczki dla Rodziny i Przyjaciół, a potem samo poszło! Bardzo wciągnęłyśmy się w tematykę zero-waste i juz od ponad roku pracujemy nad naszymi wielorazowymi produktami. 

 

Wszystkie nasze produkty tworzymy od podstaw same, dlatego czas oczekiwania na wysłanie zamówienia może wynosić do 10 dni roboczych (czyli około 2 tygodnie). Staramy się szyć dla Ciebie jak najsprawniej i często zamówienia wysyłamy szybciej. Czas oczekiwania zależy od tego ile akurat zamówień mamy w kolejce do realizacji. Zamówienia szyjemy po kolei, według daty złożenia zamówienia.  

Możesz dokonać zwrotu tylko nieotwartych oraz nieużywanych wcześniej przedmiotów. Przed zaakceptowaniem zwrotu prześlij nam zdjęcie przedstawiające zwracane przez Ciebie przedmioty. Po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu czy przedmioty nie zostały otwarte ani użyte przyjmiemy zwrot i zwrócimy Ci pieniążki :).

Informacje na temat wysyłki naszych zamówień znajdziesz TUTAJ.

Kontakt:

Obserwuj nas na Instagramie @wielorazowka oraz na Facebooku: TUTAJ .

Jest masz jakiekolwiek pytanie dotyczące naszych produktów to napisz do nas marta@wielorazowka.pl lub na naszym Instagramie, staramy się odpisywać tak szybko jak to możliwe.

Dane firmy:

Wielorazówka Marta Konopko

Oskierki 10, 60-187 Poznań

NIP: 7792501996

REGON: 282309081